Jaký je hlavní rozdíl mezi zahraniční a ,,česko-slovenskou“ animací?

Z pohledu animátora to je na první pohled jasné – jazyková bariéra. Ano, animátoři v ČR to mají jednodušší oproti kolegům v zahraničí. Je jednodušší pozvat hosta na aktivitu v jeho rodném jazyce. Je potřeba si uvědomit, že animace u moře je zcela jiná liga…

Animace v zahraničí je pestřejší, hosté příjemnější a uvolněnější, počasí krásnější a teplejší. Uvolněný klient mezi palmami bude zpravidla otevřenější, než host na chladném Slovensku. Jazyk v tom už nehraje zásadní roli.

Animátoři se zkušenostmi ze zahraničí se v aquaparku na Slovensku neztratí. Naopak to už ale neplatí! Proto novým animátorům doporučujeme vyzkoušet si nejdříve zahraniční animaci.

Z pohledu hosta už to tak jasné není. V ČR nebo kdekoliv ve střední Evropě se návštěvníci hotelů  na tančící mladé lidi v kostýmech dívají stále skepticky. V globalizovaném světě je ale stále větší tlak na hotely i u nás. Hosté, kteří cestují k moři, začínají sami vyhledávat hotely s animací i v našem nudném prostředí. Vědí, že o zábavu dětí je postaráno a oni sami si rádi užijí večer na karaoke, nebo jiné zábavně-hudební show.

Dnešní náročný host se nespokojí jen se,, superior „,, de luxe“ či jinými balíčky, které hotel nabízí. Chtějí zážitky, chtějí zábavu a hlavně chtějí to nejlepší pro své děti.

Z pohledu hotelu může být animace finanční náklad navíc. Naopak, moderní hotely chápou animaci jako bonusovou službu, kterou jejich návštěvníci ocení. Rodiče udělají pro své děti všechno. A když chtějí jít děti tam, kde je čekají usměvavé animátorky a maskot chlupatého medvídka, volba je jasná. K tomu ještě aquagym pro dámy a zábavné kvízy pro pány. Kdo by dal přednost nudnému hotelu? Z finanční stránky je animace dobrou investicí, ne ztrátou. Např. při karaoke se málokdo odváží chytit mikrofon předtím, než si dá skleničku vína. To znamená kromě spokojených klientů jsou spokojeni i barmani, servírky a neméně i finanční ředitel.

Naše spokojené partnerské hotely na Slovensku a v Česku objevily výhody animace. Proč to Váš hotel ještě nezkusil?

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s