Kus „evropy“ u afrického pobřeží

Přitahují vás vzdálenější destinace? Jednou z nich jsou Kanárské ostrovy! Proč zrovna na tak vzdálené místo jet pracovat?

Kanárské ostrovy v minulosti unikly dekolonizaci a v současnosti jsou součástí Španělského království. Nalezneme zde kvalitní infrastrukturu a služby na úrovni. Ačkoliv Kanárské ostrovy leží blíže africkému pobřeží, vnitřně jsou evropské.  Jedním z velkých plusových bodů těchto ostrovů je, že jsou omývány mořským studeným Kanárským proudem. Tímto proudem je ovlivněno oceánské klima, které ve výsledku způsobuje velice příjemné teplotní průměry. V zimě zde teploty u hladiny moře dosahují přibližně 17 °C, takže zde můžete pracovat i v zimě a nepocítíte sebemenší rozdíl.

Ostrovy patří mezi sedm nejčastěji navštěvovaných zemí světa, 80% veškerých příjmů představuje právě turistický ruch. Další významnou činností je zemědělství (vinná réva, banány, tabák) a rybolov. Říkáte si ideální místo pro letní sezónu, ale co ta drahá letenka? I z drahé letenky se dá udělat letenka „za hubičku! Jak? Nejlepším řešením je kombinace dvou nízkonákladových letů.  Pokud jedete na Kanáry, hlavním přestupním bodem je v současnosti letiště u Londýna (Stansted a Luton) a Milánské letiště (Bergamo). Někdy můžete prostřednictvím letenkových vyhledávačů najít opravdu výhodní charterové lety, tyto nabídky bývají časově omezené, je třeba reagovat okamžitě. Díky velmi nízkým či nulovým spotřebním daním nás mohou překvapit nízké ceny nákupů a služeb. Doprava po ostrovech vyjde taktéž velice levně, ovšem doprava letecká mezi jednotlivými ostrovy je nákladnější. Ale určitě stojí za to, udělat si výlet na dlouhé písečné pláže, do Národního parku Teide či na izolované skalní trosky.

V brzké době pořádáme castingy na tyto ostrovy: Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote a Fuerteventura. Pokud máte zájem o vzdálenější destinaci, není nad čím váhat!

Autor: Adéla Kalusová

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s